menu

« katalog seo / Internet, Komputery / Upload video


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

YouTube

Uruchomiony w lutym 2005 r. serwis YouTube umożliwia miliardom ludzi odkrywanie, oglądanie i udostępnianie oryginalnych filmów. YouTube oferuje użytkownikom na całym świecie forum, dzięki któremu mogą się spotykać, komunikować i inspirować, oraz platformę dystrybucji przeznaczoną dla autorów oryginalnych prac, a także reklamodawców dowolnej wielkości. Dziel się swoimi filmikami z innymi. W ciągu jednej minuty przesyłanych jest 48 godzin filmów, co daje około 8 lat materiałów przesyłanych codziennie. Dziesiątki milionów użytkowników mają swoje kanały w YouTube dołącz i Ty. YouTube jest największą witryną wideo na świecie, dlatego wielu reklamodawców jest zainteresowanych prowadzeniem kampanii reklamowych skierowanych do naszych odbiorców. Reklamodawcy mogą wykupić miejsca reklamowe na stronie głównej YouTube, stronach wyników wyszukiwania, a nawet w samych filmach. Mogą również organizować konkursy i sponsorować takie wydarzenia, jak koncerty na żywo i YouTube Uruchomiony w lutym 2005 r. serwis YouTube umożliwia miliardom ludzi odkrywanie, oglądanie i udostępnianie oryginalnych filmów. YouTube oferuje użytkownikom na całym świecie forum, dzięki któremu mogą się spotykać, komunikować i inspirować, oraz platformę dystrybucji przeznaczoną dla autorów oryginalnych prac, a także reklamodawców dowolnej wielkości. Dziel się swoimi filmikami z innymi. W ciągu jednej minuty przesyłanych jest 48 godzin filmów, co daje około 8 lat materiałów przesyłanych codziennie. Dziesiątki milionów użytkowników mają swoje kanały w YouTube dołącz i Ty. YouTube jest największą witryną wideo na świecie, dlatego wielu reklamodawców jest zainteresowanych prowadzeniem kampanii reklamowych skierowanych do naszych odbiorców. Reklamodawcy mogą wykupić miejsca reklamowe na stronie głównej YouTube, stronach wyników wyszukiwania, a nawet w samych filmach. Mogą również organizować konkursy i sponsorować takie wydarzenia, jak koncerty na żywo i
Ocena:

YouTube

www: http://www.youtube.com/

:: link nie działa/spam?

Wrzuta.pl Wrzucaj pliki do 500mb!

Wrzuta.pl! Za pomocą naszego serwisu możesz dzielić się z przyjaciółmi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką. Możesz je także grupować w galerie, a Twoi znajomi mogą je oceniać oraz komentować.rnrnJakie typy plików są akceptowane?rnrn Pliki graficzne (maks. 8 MB): .jpg, .gif, .pngrn Pliki dźwiękowe (maks. 500 MB): .mp3, .ogg, .wmarn Pliki filmowe (maks. 500 MB): .flv, .mpg, .mov, .avi, .wmv, .asf, 3gp, .mp4rn Wrzuta.pl Wrzucaj pliki do 500mb! Wrzuta.pl! Za pomocą naszego serwisu możesz dzielić się z przyjaciółmi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką. Możesz je także grupować w galerie, a Twoi znajomi mogą je oceniać oraz komentować.rnrnJakie typy plików są akceptowane?rnrn Pliki graficzne (maks. 8 MB): .jpg, .gif, .pngrn Pliki dźwiękowe (maks. 500 MB): .mp3, .ogg, .wmarn Pliki filmowe (maks. 500 MB): .flv, .mpg, .mov, .avi, .wmv, .asf, 3gp, .mp4rn
Ocena:

Wrzuta.pl Wrzucaj pliki do 500mb!

www: http://www.wrzuta.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu