menu

« katalog seo / Rozrywka / Gry dla dzieci


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Gry dla dzieci oraz zabawy i piosenki dla dzieci online Buliba.pl

Miś› Bu zaprasza dzieci na swoją… stronę. Buliba.pl to wyjątkowe gry dla dzieci, piosenki dla dzieci, kolorowanki oraz zabawy online. Zabawa i edukacja dla dzieci w jednym miejscu. Strona dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat zawierająca wiele gier i zabaw edukacyjnych, twórczych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów. Można tam znaleźć również gotowe do wydrukowania zaproszenia, kolorowanki, czy bileciki do prezentów. Strona Buliba.pl została stworzona po to, aby cieszyć dzieci i ich rodziców oraz wspierać wszechstronny rozwój dziecka. Portal wystartował w grudniu 2009 roku i jest stale rozwijany. Znajdziecie w nim gry online, piosenki oraz zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Zapraszamy. Gry dla dzieci oraz zabawy i piosenki dla dzieci online Buliba.pl Miś› Bu zaprasza dzieci na swoją… stronę. Buliba.pl to wyjątkowe gry dla dzieci, piosenki dla dzieci, kolorowanki oraz zabawy online. Zabawa i edukacja dla dzieci w jednym miejscu. Strona dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat zawierająca wiele gier i zabaw edukacyjnych, twórczych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów. Można tam znaleźć również gotowe do wydrukowania zaproszenia, kolorowanki, czy bileciki do prezentów. Strona Buliba.pl została stworzona po to, aby cieszyć dzieci i ich rodziców oraz wspierać wszechstronny rozwój dziecka. Portal wystartował w grudniu 2009 roku i jest stale rozwijany. Znajdziecie w nim gry online, piosenki oraz zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Zapraszamy.
Ocena:

Gry dla dzieci oraz zabawy i piosenki dla dzieci online Buliba.pl

www: http://www.buliba.pl/

:: link nie działa/spam?

Gry dla dzieci od BobiBobi. Dobre i darmowe gry dla dzieci

BobiBobi to gry dla dzieci wykonane we Flashu. Na stronie znajdziesz tylko dobre i bezpieczne zabawy dla najmłodszych i darmowe gry dla dzieci. Serwis BobiBobi to gry i zabawy dla dzieci. Na tej stronie najmłodsi znajdą świetną rozrywkę skierowaną właśnie do nich. Ponadto serwis oferuje zabawy edukacyjne, ubieranki i malowanki oraz teledyski i karaoke, a także gry tematyczne takie jak: Wielkanocne, na Boże Narodzenie, na Walentynki, na Halloween, ubieranki dla dziewczynek, gry pieczenie, gotowanie, obsługa i opieka i wiele innych... Przede wszystkim warto jednak podkreślić, że nie znajdziemy tutaj żadnej przemocy, gdyż każda gra jest specjalnie przeglądana i testowana pod kątem dziecka. Rodzice bez obaw mogą zostawić swoje pociechy na tej stronie ponieważ nad dobrym imieniem serwisu czuwa sam BobiBobi - przyjaciel dzieci.bobibobirn Gry dla dzieci od BobiBobi. Dobre i darmowe gry dla dzieci BobiBobi to gry dla dzieci wykonane we Flashu. Na stronie znajdziesz tylko dobre i bezpieczne zabawy dla najmłodszych i darmowe gry dla dzieci. Serwis BobiBobi to gry i zabawy dla dzieci. Na tej stronie najmłodsi znajdą świetną rozrywkę skierowaną właśnie do nich. Ponadto serwis oferuje zabawy edukacyjne, ubieranki i malowanki oraz teledyski i karaoke, a także gry tematyczne takie jak: Wielkanocne, na Boże Narodzenie, na Walentynki, na Halloween, ubieranki dla dziewczynek, gry pieczenie, gotowanie, obsługa i opieka i wiele innych... Przede wszystkim warto jednak podkreślić, że nie znajdziemy tutaj żadnej przemocy, gdyż każda gra jest specjalnie przeglądana i testowana pod kątem dziecka. Rodzice bez obaw mogą zostawić swoje pociechy na tej stronie ponieważ nad dobrym imieniem serwisu czuwa sam BobiBobi - przyjaciel dzieci.bobibobirn
Ocena:

Gry dla dzieci od BobiBobi. Dobre i darmowe gry dla dzieci

www: http://www.bobibobi.13tka.com/

:: link nie działa/spam?

Barbie PL Gry dla dziewczyn Barbi

Oficjalna strona lalki Barbi. Można wybrać się z Barbi na zakupy, po przymierzać ciuchy, poczatować z jej przyjaciółmi, zwiedzić jej dom i poznać wiele innych sekretów Barbi. Na stronie także gry flash on-line dla dzieci. Zanurz w cyfrowym świecie Barbie! Dowiedz się, czym zajmuje się Barbie! Bądź na bieżąco z wydarzeniami z życia modnej lalki: bajecznymi rejsami, różowymi portalami gwarantującymi wspaniałą zabawę Barbie PL Gry dla dziewczyn Barbi Oficjalna strona lalki Barbi. Można wybrać się z Barbi na zakupy, po przymierzać ciuchy, poczatować z jej przyjaciółmi, zwiedzić jej dom i poznać wiele innych sekretów Barbi. Na stronie także gry flash on-line dla dzieci. Zanurz w cyfrowym świecie Barbie! Dowiedz się, czym zajmuje się Barbie! Bądź na bieżąco z wydarzeniami z życia modnej lalki: bajecznymi rejsami, różowymi portalami gwarantującymi wspaniałą zabawę
Ocena:

Barbie PL Gry dla dziewczyn Barbi

www: http://www.barbie.pl/

:: link nie działa/spam?

Kolorowanki dla dzieci do druku

Darmowe kolorowanki dla dzieci do druku. Zbiór malowanek z mnóstwem kategorii tematycznych, każde dziecko znajdzie interesują…ce go rysowanki. Duży wybór wysokiej jakości kolorowanek dla dzieci. Zwierzęta: ssaki, płazy, gady, ptaki, ryby, owady, dinozaury. Rośliny: owoce, warzywa, kwiaty, grzyby. Pojazdy: samochody, samoloty. Kolorowanki edukacyjne: literki (alfabet), cyferki. Labirynty, mandale, przedmioty, Kolorowanki świąteczne: Boże Narodzenie, Wielkanoc. Kolorowanki dla dzieci do druku Darmowe kolorowanki dla dzieci do druku. Zbiór malowanek z mnóstwem kategorii tematycznych, każde dziecko znajdzie interesują…ce go rysowanki. Duży wybór wysokiej jakości kolorowanek dla dzieci. Zwierzęta: ssaki, płazy, gady, ptaki, ryby, owady, dinozaury. Rośliny: owoce, warzywa, kwiaty, grzyby. Pojazdy: samochody, samoloty. Kolorowanki edukacyjne: literki (alfabet), cyferki. Labirynty, mandale, przedmioty, Kolorowanki świąteczne: Boże Narodzenie, Wielkanoc.
Ocena:

Kolorowanki dla dzieci do druku

www: http://www.kolorowe-obrazki.pl/

:: link nie działa/spam?

Gry monster High oraz ubieranki

Najlepsze ubieranki dla dziewczyn z postaciami z bajek Monster High. Ubierz Frankie, Draculare oraz inne dziewczyny ze szkoły jak tylko chcesz. Gry zamieszone na serwisie dadzą Ci wiele rozrywki i dostarczą wspaniałych chwil. Wszystkie Gry monster high które dodajemy do naszego serwisu stoją na wysokim poziomie. Wszystkie opisy są w po polsku tak by łatwiej było zrozumieć o co chodzi w grze. Gry monster High oraz ubieranki Najlepsze ubieranki dla dziewczyn z postaciami z bajek Monster High. Ubierz Frankie, Draculare oraz inne dziewczyny ze szkoły jak tylko chcesz. Gry zamieszone na serwisie dadzą Ci wiele rozrywki i dostarczą wspaniałych chwil. Wszystkie Gry monster high które dodajemy do naszego serwisu stoją na wysokim poziomie. Wszystkie opisy są w po polsku tak by łatwiej było zrozumieć o co chodzi w grze.
Ocena:

Gry monster High oraz ubieranki

www: http://grymonsterhigh.eu/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu