menu

« katalog seo / Biznes, Ekonomia / biuro rachunkowe Łódź


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Bilans-biuro rachunkowe Łódź, doradztwo podatkowe, księgowość Łódź, ro

Biuro Rachunkowe Łódź Bilans oferuje doradztwo podatkowe Łódź, księgowość , rozliczenia podatkowe.Do państwa dyspozycji pozostaje nasz doradca podatkowy.Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi. biuro rachunkowe Łódź Bilans-biuro rachunkowe Łódź, doradztwo podatkowe, księgowość Łódź, ro Biuro Rachunkowe Łódź Bilans oferuje doradztwo podatkowe Łódź, księgowość , rozliczenia podatkowe.Do państwa dyspozycji pozostaje nasz doradca podatkowy.Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi. biuro rachunkowe Łódź
Ocena:

Bilans-biuro rachunkowe Łódź, doradztwo podatkowe, księgowość Łódź, ro

www: http://www.bdpbilans.pl/

:: link nie działa/spam?

Biuro Rachunkowe Konsens

Biuro Rachunkowe Łódź - oferujemy doradztwo oraz kompleksową obsługę firm w zakresie: - prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów; - ewidencji ryczałtu; - wystawiania deklaracji CIT, PIT, VAT; - obsługi kadr i płac i zus, ewidencji VAT; oraz sporządzania sprawozdań GUS i innych. Nasza wspólna firma działa na podstawie posiadanych przez nas Certyfikatów Wydanych przez Ministra Finansów o numerach 11442/2005 oraz 12335/2005 uprawniających oraz potwierdzających kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe posiada także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą i bierze pełną odpowiedzialność za świadczone przez siebie usługi. Biuro Rachunkowe Konsens Biuro Rachunkowe Łódź - oferujemy doradztwo oraz kompleksową obsługę firm w zakresie: - prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów; - ewidencji ryczałtu; - wystawiania deklaracji CIT, PIT, VAT; - obsługi kadr i płac i zus, ewidencji VAT; oraz sporządzania sprawozdań GUS i innych. Nasza wspólna firma działa na podstawie posiadanych przez nas Certyfikatów Wydanych przez Ministra Finansów o numerach 11442/2005 oraz 12335/2005 uprawniających oraz potwierdzających kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe posiada także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą i bierze pełną odpowiedzialność za świadczone przez siebie usługi.
Ocena:

Biuro Rachunkowe Konsens

www: http://biuro-konsens.pl/

:: link nie działa/spam?

Biuro Rachunkowe Łódź - Jagoda

Kompleksowa obsługa w zakresie księgowości. Atrakcyjne ceny. Dojazd do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tel.721 818 866 Książka przychodów i rozchodów Od 150 zł/miesiąc PROMOCJA!!! Pierwszy miesiąc za 1zł! http://www.biurojagoda.pl Oferta: prowadzenie bieżącej księgowości podmiotu, sporządzanie deklaracji podatkowych, opracowanie polityki rachunkowości i zakładowego planu kont, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie na ich podstawie deklaracji do ZUS i US, sporządzanie sprawozdań do NBP, GUS i innych, reprezentowanie firmy przed Urzędami, sporządzanie analiz oraz raportów finansowych, sporządzanie zeznań rocznych na podstawie prowadzonych ksiąg, monitoring należności i zobowiązań, Biuro Rachunkowe Łódź - Jagoda Kompleksowa obsługa w zakresie księgowości. Atrakcyjne ceny. Dojazd do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tel.721 818 866 Książka przychodów i rozchodów Od 150 zł/miesiąc PROMOCJA!!! Pierwszy miesiąc za 1zł! http://www.biurojagoda.pl Oferta: prowadzenie bieżącej księgowości podmiotu, sporządzanie deklaracji podatkowych, opracowanie polityki rachunkowości i zakładowego planu kont, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie na ich podstawie deklaracji do ZUS i US, sporządzanie sprawozdań do NBP, GUS i innych, reprezentowanie firmy przed Urzędami, sporządzanie analiz oraz raportów finansowych, sporządzanie zeznań rocznych na podstawie prowadzonych ksiąg, monitoring należności i zobowiązań,
Ocena:

Biuro Rachunkowe Łódź - Jagoda

www: http://www.biurojagoda.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu